Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Nicole Peng Ms. Nicole Peng
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-769-81710115 Email:etop@etopwh.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
WIREHARNESS ETOP KUFIZUAR është një prodhues i montimit instalime elektrike të çertifikuar nga IATF-16949 dhe UL, gjithashtu kompania është një bazë R & D dhe prodhuese e parzmoreve dhe lidhësve të gjerë të telit. E vendosur në Dongguan, Guangdong me një sipërfaqe bimore që arrin 15,000 m2.

Shumica e klientëve tanë janë OEM ose ODM në SH.B.A., Gjermani, Japoni, Australi, Suedi, etj. ETOP ka linjën e tyre të veçantë të prodhimit të marrjes së mostrave, gjithashtu me departamentin e pajisjeve të brendshme të pajisura plotësisht për SR, lidhësin, pjesën plastike ose ndonjë pjesë tjetër të përpunimit të mjeteve. në mënyrë efikase. Dhe ekipi ynë i dedikuar mund të mbështesë klientët me shumë më shumë sugjerime dhe teknikë për zhvillimin e produkteve të tyre të reja. Të gjitha këto mund të ndihmojnë klientët të shkurtojnë L / T shumë me koston më konkurruese të përpunimit dhe marrjes së mostrave.

Përparësitë kryesore të ETOP është ofrimi i ndihmës për krijimin e parzmore, prototipizimi i shpejtë në shtëpi (CAD, SOLIDWORK), inxhinieria prodhuese, bërja e mjeteve, gjithashtu pranoni Qty fleksibël, madje duke përfshirë orarin e punës për të përmbushur kërkesat e ngushta të kthesës . Kënaqësia e klientit është gjithmonë përparësia jonë kryesore.

Me më shumë se dhjetë vjet përvojë dhe aftësi për të ndihmuar klientët tanë në industri të ndryshme, ETOP do të ishte i sigurt që të jetë AVL i kualifikuar dhe partneri juaj i besueshëm prodhues. Thjesht jini të lirë të na kontaktoni nëse keni nevojë për ndonjë zgjidhje për përdorimin e telit ose partner për produktet tuaja. Ekipi ynë profesional dhe me përvojë do t'ju mbështesë me aftësi dhe shërbim të kënaqur.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
WIREHARNESS ETOP KUFIZUAR është një prodhues i montimit instalime elektrike të çertifikuar nga IATF-16949 dhe UL, gjithashtu kompania është një bazë R & D dhe prodhuese e parzmoreve dhe lidhësve të gjerë të telit. E vendosur në Dongguan, Guangdong me një sipërfaqe bimore që arrin 15,000 m2.

Shumica e klientëve tanë janë OEM ose ODM në SH.B.A., Gjermani, Japoni, Australi, Suedi, etj. ETOP ka linjën e tyre të veçantë të prodhimit të marrjes së mostrave, gjithashtu me departamentin e pajisjeve të brendshme të pajisura plotësisht për SR, lidhësin, pjesën plastike ose ndonjë pjesë tjetër të përpunimit të mjeteve. në mënyrë efikase. Dhe ekipi ynë i dedikuar mund të mbështesë klientët me shumë më shumë sugjerime dhe teknikë për zhvillimin e produkteve të tyre të reja. Të gjitha këto mund të ndihmojnë klientët të shkurtojnë L / T shumë me koston më konkurruese të përpunimit dhe marrjes së mostrave.

Përparësitë kryesore të ETOP është ofrimi i ndihmës për krijimin e parzmore, prototipizimi i shpejtë në shtëpi (CAD, SOLIDWORK), inxhinieria prodhuese, bërja e mjeteve, gjithashtu pranoni Qty fleksibël, madje duke përfshirë orarin e punës për të përmbushur kërkesat e ngushta të kthesës . Kënaqësia e klientit është gjithmonë përparësia jonë kryesore.

Me më shumë se dhjetë vjet përvojë dhe aftësi për të ndihmuar klientët tanë në industri të ndryshme, ETOP do të ishte i sigurt që të jetë AVL i kualifikuar dhe partneri juaj i besueshëm prodhues. Thjesht jini të lirë të na kontaktoni nëse keni nevojë për ndonjë zgjidhje për përdorimin e telit ose partner për produktet tuaja. Ekipi ynë profesional dhe me përvojë do t'ju mbështesë me aftësi dhe shërbim të kënaqur.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim