Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Nicole Peng Ms. Nicole Peng
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-769-81710115 Е-пошта:etop@etopwh.com
Избрана производи
За нас
ETOP WIREHARNESS LIMITED е IATF-16949 и UL сертифициран производител на монтажа на жици, исто така, компанијата е R&D и производство на база на широко распрскувачки жици и конектори. Се наоѓа во Донггуан, Гуангдонг со растителна површина достигнува 15.000 м2.

Повеќето од нашите клиенти се OEM или ODM во САД, Германија, Јапонија, Австралија, Шведска, итн. ETOP има своја специјална линија за производство на земање мостри, исто така, со целосно опремено внатрешно одделение за инструменти за СР, конектор, пластичен дел или други делови на алатки ефикасно И нашиот посветен тим може да ги поддржува клиентите со многу повеќе предлози и техники за развој на нови производи. Сите овие можат да им помогнат на клиентите да го скратат L / T многу со најконкурентни трошоци за инструментирање и земање мостри.

Главните предности на ETOP е да обезбедат прицврстување за дизајн, брза внатрешна прототипи (CAD, SOLIDWORK), производство инженеринг, изработка на алатки, исто така, прифати флексибилна количина, дури и вклучително да работи деноноќно за да се исполнат тесните услови за пресврт . Задоволството на клиентите е секогаш наш главен приоритет.

Со повеќе од десет години искуство и можности кои им помагаат на нашите клиенти во различна индустрија, ETOP би бил уверен дека е ваш квалификуван AVL и сигурен производствен партнер. Само бидете слободни да не контактирате доколку ви требаат решенија за управување со жица или партнер за вашите производи. Нашиот професионален и искусен тим ќе ве поддржува со задоволна вештина и услуга.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
ETOP WIREHARNESS LIMITED е IATF-16949 и UL сертифициран производител на монтажа на жици, исто така, компанијата е R&D и производство на база на широко распрскувачки жици и конектори. Се наоѓа во Донггуан, Гуангдонг со растителна површина достигнува 15.000 м2.

Повеќето од нашите клиенти се OEM или ODM во САД, Германија, Јапонија, Австралија, Шведска, итн. ETOP има своја специјална линија за производство на земање мостри, исто така, со целосно опремено внатрешно одделение за инструменти за СР, конектор, пластичен дел или други делови на алатки ефикасно И нашиот посветен тим може да ги поддржува клиентите со многу повеќе предлози и техники за развој на нови производи. Сите овие можат да им помогнат на клиентите да го скратат L / T многу со најконкурентни трошоци за инструментирање и земање мостри.

Главните предности на ETOP е да обезбедат прицврстување за дизајн, брза внатрешна прототипи (CAD, SOLIDWORK), производство инженеринг, изработка на алатки, исто така, прифати флексибилна количина, дури и вклучително да работи деноноќно за да се исполнат тесните услови за пресврт . Задоволството на клиентите е секогаш наш главен приоритет.

Со повеќе од десет години искуство и можности кои им помагаат на нашите клиенти во различна индустрија, ETOP би бил уверен дека е ваш квалификуван AVL и сигурен производствен партнер. Само бидете слободни да не контактирате доколку ви требаат решенија за управување со жица или партнер за вашите производи. Нашиот професионален и искусен тим ќе ве поддржува со задоволна вештина и услуга.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање